Intex Cute Animal детска гума

350.00 ден

Intex Cute Animal детска гума. Одлична забава ова лето со оваа Intex детските гуми. Одличен производ за долдотрајни игри во вода и забава.

Compare

Опис

Intex Cute Animal детска гума. Одлична забава ова лето со оваа Intex детските гуми. Одличен производ за долдотрајни игри во вода и забава. Совршена за релаксирано уживање во вода.

Возраст: +8 год.
Материјал: Винил со докажана јачина.
Димензии: 91x76cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Cute Animal детска гума”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…