Intex Deluxe рачна пумпа

790.00 ден

Intex Deluxe рачна пумпа, со која може да ги напумпате сите реквизити на пумпање: базени, топки, гуми, душеци, итн…
Каректеристично за овааа пумпа е што користи специјален механизам за пумпање во двете насоки.

Нема на залиха

Compare

Опис

Intex Deluxe рачна пумпа, со која може да ги напумпате сите реквизити на пумпање: базени, топки, гуми, душеци, итн…
Каректеристично за овааа пумпа е што користи специјален механизам за пумпање во двете насоки.
Доаѓа со долго флекси црево, и со квалитетна изработка.
Димензии: 48cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Deluxe рачна пумпа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…