Intex Deluxe сет за чистење базен

3,100.00 ден

Intex Deluxe сет за чистење базен. Чистењето на базен е обично непријатна и заморна работа, но неопходно е да се чуваат ѕидовите и дното на базенот чисти.

Compare

Опис

Intex Deluxe сет за чистење базен. Чистењето на базен е обично непријатна и заморна работа, но неопходно е да се чуваат ѕидовите и дното на базенот чисти. Ова влијае на безбедноста на користењето на базенот, како и на чистотата на водата во неа. Задачата, сепак, ќе биде многу полесна со додатоците од комплетот за чистење. Со овој сет за чистење можете да бидете сигурни дека вашиот базен ќе биде убав и чист. Сетот се состои од телескопска рачка, црево, вакум собирач со (лесно поврзување со цревата од филтер пумпата од вашиот базен), мрежа и четка за чистење базени.
 
Содржина:
1 вакум собирач кој се поврзува на цревата од вашата филтер пумпа
1 мрежа
1 четка за чистење базен
1 црево 7.5m
1 телескопска рачка која се извлекува до 2.7m

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Deluxe сет за чистење базен”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…