Intex Explorer 100 чамец за едно лице

950.00 ден

Intex Explorer 100 чамец за едно лице погоден за секоја пригода на вода ова лето. Изработен е од квалитетен и издржлив винил.

Compare

Опис

Intex Explorer 100 чамец за едно лице погоден за секоја пригода на вода ова лето. Изработен е од квалитетен и издржлив винил. Има две комори за надувување. На самиот чамец има вградено држачи за весла за полесно веслање.
Пумпа и весла не се вклучени во сетот.
Капацитет: 55kg
Димензии: 147cmx84cmx36cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Explorer 100 чамец за едно лице”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…