Intex Explorer 200 чамец

1,350.00 ден

Intex Explorer 200 чамец за две лица погоден за секоја пригода на вода ова лето. Изработен е од квалитетен и издржлив винил.

Compare

Опис

Intex Explorer 200 чамец за две лица погоден за секоја пригода на вода ова лето. Изработен е од квалитетен и издржлив винил. Има две комори за надувување. На самиот чамец има вградено држачи за весла за полесно веслање.
 
Капацитет: 1 возрасен и 1 дете или 210 кг
Димензии: 185x94x41cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Explorer 200 чамец”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…