Intex Explorer 200 PRO чамец

2,200.00 ден

Одлична забава ова лето со овој Intex Explorer 200 PRO чамец на надувување за две лица. Подот на надувување ја зголемува стабилноста но истовремено и удобноста.

Compare

Опис

Одлична забава ова лето со овој Intex Explorer 200 PRO чамец на надувување за две лица. Подот на надувување ја зголемува стабилноста но истовремено и удобноста. Двете комори за надувување ја зголемуваат цврстината и стабилноста за време на вашите авантури. Изработен е од квалитетен и издржлив винил. На самиот чамец има вградено држачи за весла за полесно веслање.
  • Капацитет: 2 лица (максимална тежина до 20kg)
  • Пумпа: не е вклучена
  • Весла: не се вклучени
  • Димензии: 196x102x33cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Explorer 200 PRO чамец”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…