Intex Fiber Tech Technology Душек на надувување 76cm x 191cm x 25cm со интегрирана ножна пумпа

1,350.00 ден

Секој дом треба да го има овој Intex душек на надувување. Неопходен за секое семејство без разлика дали ќе одите на одмор, патување или ќе имате гости на посета.

Compare

Опис

Секој дом треба да го има овој Intex душек на надувување. Неопходен за секое семејство без разлика дали ќе одите на одмор, патување или ќе имате гости на посета.
Лесно пренослив и едноставен за складирање. Ќе уживате во апсолутна удобност во сите околности, благодарение на хоризонталната клеточна структура на Fiber Tech Technology.
Интегрираната ножна пумпа го прави идеален за користење во секоја прилика.
 
Карактеристики:
Воздушно заклучување
Fiber Tech Technology обезбедува подобра удобност и стабилност
Вентилот 2-во-1 има екстремно широки отвори за брзо надувување и празнење
Максимална носивост до 136kg
За 1 лице
Димензии: 76cm x 191cm x 25cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Fiber Tech Technology Душек на надувување 76cm x 191cm x 25cm со интегрирана ножна пумпа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…