Купи!

Intex Garden Play детски забавен центар

4,890.00 ден

Intex Garden Play детски забавен центар. Претворете го дворот во свој воден парк со Garden Plar детскиот забавен центар.

Compare

Опис

Intex Garden Play детски забавен центар. Претворете го дворот во свој воден парк со Garden Plar детскиот забавен центар. Забавен базен градина исполнет со лизгалка, отстранливи печурки, пеперутки, отстранливи топки, прскалка и многу повеќе. Одлична забава за вашите најмили ова лето.

Карактеистики:
-Димензии: 290 x 180 x 104 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Garden Play детски забавен центар”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…