Intex Gelato базенче сладолед

2,490.00 ден

Претворете го дворот во свој воден парк со Intex Gelato базенче сладолед, детски забавен центар.

Compare

Опис

Intex Gelato базенче сладолед. Претворете го дворот во свој воден парк со Intex Gelato базенче сладолед, детски забавен центар. Забавен базен исполнет со продавница за сладолед. Одлична забава за вашите најмили ова лето. Забавниот центар се состои од базенче со поктив и три сладоледи на надувување.

Димензии:127x102x99cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Gelato базенче сладолед”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…