Intex Glitter Гума Фламинго

890.00 ден

Intex Glitter Гума Фламинго. Одлична забава ова лето со фламингото од брендот Intex. Производ и бренд на кој можете да му верувате.

Compare

Опис

Intex Glitter Гума Фламинго. Одлична забава ова лето со фламингото од брендот Intex. Производ и бренд на кој можете да му верувате. Одличен производ за игри во вода и забава. Идеален за совршена релаксација.

Максимална тежина до 60 кг.
Материјал: Винил со докажана јачина.
Димензии: 71 x 89 см

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Glitter Гума Фламинго”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…