Купи!

Intex Igloo на надувување

3,990.00 ден

Незаборавна забава за вашите најмили со Intex Igloo на надувување кое доаѓа во сет со разнобојни пластични топчиња кои се редат во страниците.

Нема на залиха

Compare

Опис

Незаборавна забава за вашите најмили со Intex Igloo на надувување кое доаѓа во сет со разнобојни пластични топчиња кои се редат во страниците. Со оваа забавна куќичка игло, вашите малечки нема само да се забавуваат туку и ќе ги развиваат нивните сетила, моторика и логичкото размислување.
 
Димензии 185 x 157 x 107 cm
За деца на возраст од 3 години па нагоре
 
Сетот вклучува:
-Intex Igloo
-12 разнонојни пластични топчиња

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Igloo на надувување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…