Intex Jungle Adventure детски забавен центар

5,500.00 ден

Претворете го дворот во свој воден парк со Intex Jungle Adventure детски забавен центар. Забавен базен исполнет со пријателски животинчиња, водена лизгалка, отстранливи топки, прстени за фрлање, и многу повеќе.

Compare

Опис

Претворете го дворот во свој воден парк со Intex Jungle Adventure детски забавен центар. Забавен базен исполнет со пријателски животинчиња, водена лизгалка, отстранливи топки, прстени за фрлање, и многу повеќе. Одлична забава за вашите најмили ова лето. Забавниот центар се состои од два базени, еден помал и еден поголем базен. Исто така вклучува додена лизгалка, палми, фламинго, мајмун, прстени за игра и 5 топки за да се вклопи во ѕидот. Малиот базен е со длабочина од 11cm вода за млади деца, капацитет од 57L. Поголем е со 20cm длабочина и капацитет од 493L.
 
Димензии:257x216x84cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Jungle Adventure детски забавен центар”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…