Intex Mega лубеница душек

2,200.00 ден

Intex Mega лубеница душек кој ќе ви овозможува долгочасовна удобност и релаксација покрај базен или да лежите на душекот во вода. Со својот уникатен дизајн, овој душек ви овозможува целосна релаксација.

Compare

Опис

Intex Mega лубеница душек кој ќе ви овозможува долгочасовна удобност и релаксација покрај базен или да лежите на душекот во вода. Со својот уникатен дизајн, овој душек ви овозможува целосна релаксација.
Карактеристики на производот:
Изработена од винил со уникатен дизајн за употреба во вода
Димензии: дијаметар 183cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Mega лубеница душек”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…