Intex Pool School Deluxe даска за пливање

550.00 ден

Intex Pool School Deluxe даска за пливање. Нека вашето дете уживаат во релаксирано и безбедно пливање со Intex pool school даската за пливање.

Compare

Опис

Intex Pool School Deluxe даска за пливање. Нека вашето дете уживаат во релаксирано и безбедно пливање со Intex pool school даската за пливање. Мора да имате придружник додека учите да пливате!

Удобниот дизајн на оваа даска го прави идеален за било кој спорт во вода вклучувајќи го пловењето, едрењето или пливањето. Изработен е од висококвалитетен винил, брзо ослободување кои овозможуваат вашето деце да се чувствува побезбедно во вода. Наменет е за напредни часови по пливање, помага да се одржат децата на површина, додека учат различни техники на пливање. Жолтата боја дава современ и атрактивен изглед. Исто така, бидеќи овој елек е од траен винил, тоа го прави долгогодишен придружник во пливање на вашите најмили.
Бренд: Intex
Препорачана возраст: 3 до 6 години
Димензии: 79 x 76 cm
Изработени од висококвалитетен винил
Располага со две токи за брзо ослободување и три воздушни комори за максимална удобност
Атрактивен и модерен дизајн

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Pool School Deluxe даска за пливање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…