Intex Princess Playhouse-Куќичка на надувување

2,990.00 ден

Незаборавна забава за вашите најмили со Intex Princess Playhouse куќичката на надувување која се отвара и затвара и доаѓа во комплет со фотеља и табуретка.

Нема на залиха

Compare

Опис

Незаборавна забава за вашите најмили со Intex Princess Playhouse куќичката на надувување која се отвара и затвара и доаѓа во комплет со фотеља и табуретка. Со оваа забавна куќичка, вашите малечки нема само да се забавуваат туку и ќе ги развиваат нивните сетила, моторика и логичкото размислување.

Димензии 124 x 122 x 109 cm 
За деца на возраст од 2 години па нагоре

Сетот вклучува:
-Intex Princess Playhouse
-фотеља и табуретка

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Princess Playhouse-Куќичка на надувување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…