Intex Rainbow детски забавен центар

4,600.00 ден

Претворете го дворот во свој воден  парк со овој Intex Rainbow детски забавен центар. Забавен базен градина исполнет со лизгалка, 6 топчиња, 4 прстени на надувување, прскалка и многу повеќе.

Compare

Опис

Претворете го дворот во свој воден парк со овој Intex Rainbow детски забавен центар. Забавен базен исполнет со лизгалка, 6 топчиња, 4 прстени на надувување, прскалка и многу повеќе. Одлична забава за вашите најмили ова лето.
-Димензии: 297 x 193 x 135cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Rainbow детски забавен центар”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…