Intex- Ride On Лебед

1,350.00 ден

Одлична забава ова лето со ride on лебедот од брендот Intex.

Compare

Опис

Одлична забава ова лето со ride on лебедот од брендот Intex. Производ и бренд на кој можете да му верувате. Одличен производ за игри во вода и забава. Идеален за совршена релаксација.

Максимална тежина до 90 кг.
Материјал: Винил со докажана јачина.
Димензии: 130 x 102 x 99 см

Дополнителни информации

color

Blue, Gray, Red

size

Large, Mediam, small

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex- Ride On Лебед”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…