Intex Ride On Мотор

1,990.00 ден

Intex Ride On Мотор. Одлична забава ова лето со ride on моторот од брендот Intex.

Compare

Опис

Intex Ride On Мотор. Одлична забава ова лето со ride on моторот од брендот Intex. Производ и бренд на кој можете да му верувате. Одличен производ за игри во вода и забава.

Материјал: Винил со докажана јачина.
Димензии: 180х94×71см

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Ride On Мотор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…