Купи!

Intex Unicorn

Original price was: 1,650.00 ден.Current price is: 1,350.00 ден.

Intex Unicorn. Одлична забава ова лето со ride on unicorn од брендот Intex.

Compare

Опис

Intex Unicorn.

Одлична забава ова лето со ride on unicorn од брендот Intex. Производ и бренд на кој можете да му верувате. Одличен производ за игри во вода и забава.
Материјал: Винил со докажана јачина.
Димензии: 163х86см

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Unicorn”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…