Intex Ride-On Патка

950.00 ден

Intex Ride-On Патка душекот ќе ви овозможи долгочасовна удобност и релаксација покрај базен или во вода.

Compare

Опис

Intex Ride-On Патка душекот ќе ви овозможи долгочасовна удобност и релаксација покрај базен или во вода. Направете ги дружбите покрај вода уште поинтересни и позабавни со популарниот душек во форма на лама. За вистинско летно уживање, одберете го вашиот нов тренди душек. Овие нови душеци не само што овозможуваат максимална удобност додека уживате во мирните морски бранови, туку се и занимлив и секако впечатлив додаток за одење на плажа.

Карактеристики на производот:
Изработена од винил со уникатен дизајн за употреба во вода
Димензии: 147 x 147 x 81 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Ride-On Патка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…