Intex- Ride on Mega Unicorn

2,890.00 ден

Intex- Ride on Mega Unicorn. Одлична забава ова лето со ride on еднорогот од брендот Intex. Производ и бренд на кој можете да му верувате.

Compare

Опис

Intex- Ride on Mega Unicorn. Одлична забава ова лето со ride on еднорогот од брендот Intex. Производ и бренд на кој можете да му верувате. Одличен производ за игри во вода и забава. Идеален за совршена релаксација.
Максимална тежина до 180 кг.
Материјал: Винил со докажана јачина.
Димензии: 251 x 163 x 145 см

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex- Ride on Mega Unicorn”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…