Intex Royal Castle Детски шатор

1,290.00 ден

Високо квалитетен детски шатор изработен од винил со дизајн како кралски дворец.
Детската куќарка, шатор има два отвора, странична вратичка и отвор на покривот.
Compare

Опис

Високо квалитетен детски шатор изработен од винил со дизајн како кралски дворец.
Детската куќарка, шатор има два отвора, странична вратичка и отвор на покривот.
Прекрасна забавна куќичка за вашите деца, со убав дизајн, која лесно се собира и складира. Идеална за надворешна и внатрешна употреба.
Димензии: 95cm x 75cm x 107cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Royal Castle Детски шатор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…