Intex Surf Up душек

1,550.00 ден

За незаборавно лето, Intex Surf Up душек ќе ви овозможи незаборавна забава. Душек со впечатлива дизајн. Одличен е за долгочасовно пливање во вода и на брановите, или пак за релаксирање.

Compare

Опис

За незаборавно лето, Intex Surf Up душек ќе ви овозможи незаборавна забава. Душек со впечатлива дизајн. Одличен е за долгочасовно пливање во вода и на брановите, или пак за релаксирање.
Душекот е изработено од квалитетен винил, со две воздушни комори и Fiber Tech технологија е во согласност со сите стандарди за квалитет и безбеднот.
Димензии: 178×69 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Surf Up душек”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…