It’s a Boy сет 5 фолија балони

250.00 ден

It’s a Boy сет 5 фолија балони, составени од бебешко шише балон, два балони ѕвезда и 2 кружни балони, идеални за прославување новороденче. Идеален подарок и декор за забава.

Нема на залиха

Compare

Опис

It’s a Boy сет 5 фолија балони, составени од бебешко шише балон, два балони ѕвезда и 2 кружни балони, идеални за прославување новороденче. Идеален подарок и декор за забава.
Ги добивате спакувани, ненадувани.
Можете да ги надувате со воздух или хелиум.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “It’s a Boy сет 5 фолија балони”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…