It’s a Girl фолија балони

290.00 ден

It’s a Girl фолија балони идеални за прославување на роденото новороденче. Идеален подарок и декор за забава кој никој нема да го остави рамнодушен.

Compare

Опис

It’s a Girl фолија балони идеални за прославување на роденото новороденче. Идеален подарок и декор за забава кој никој нема да го остави рамнодушен. Ги добивате спакувани, ненадувани. Можете да ги надувате со воздух или хелиум

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “It’s a Girl фолија балони”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…