LED Дијамантска ламба за маса во 16 бои

550.00 ден

LED Дијамантска ламба за маса во 16 бои. Ова практично и украсно мало светло за маса за батерии е идеално за користење како светилка покрај креветот или за сместување во дневната соба.

Compare

Опис

LED Дијамантска ламба за маса во 16 бои. Ова практично и украсно мало светло за маса за батерии е идеално за користење како светилка покрај креветот или за сместување во дневната соба. Без разлика дали е вклучен или не, ќе ви даде добро визуелно искуство и ќе ве натера да се чувствувате радосни. Светлината ќе биде прекршена од специјалниот абажур, создавајќи неверојатен светлосен празник. Тоа е исто така совршено уметничко дело како сјаен кристален украс.

Карактеристики:
-Боја: бела, топло бела и 16 бои (далечински управувач)
-Материјал: Акрилик Промена: сензор за допир
-Приклучок: USB
-Батерија: батерија на полнење
-Спецификации: Моќност: 1,5 W
-Влезен напон: 5V 0,3A
-Опсег на примена: трпезариска маса во дневната соба, светилка за ноќна маса во спална соба
-Материјал: компјутер + акрилик
-Големина на производот: 120x260mm
-Пакет вклучува: 1 биро светилка +кабелот за полнење

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LED Дијамантска ламба за маса во 16 бои”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.