Купи!

LED завеса од 8 Meteor Shower Rain

790.00 ден

LED завеса од 8 Meteor Shower Rain. Додадете дополнитешна новогодишна атмосфера во вашиот дом или деловен простор со оваа LED завеса од 8 светилки 50цм.

Compare

Опис

LED завеса од 8 Meteor Shower Rain. Додадете дополнитешна новогодишна атмосфера во вашиот дом или деловен простор со оваа LED завеса од 8 светилки 50цм. Модерни,артистички, безбедни за животната средина, лесни и што е најважно долготрајни и економични.
Завесата е составена од 8 светилки 50cm поврзани со лед лента.
Достапни бои: топла бела, жолта боја и шарени

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LED завеса од 8 Meteor Shower Rain”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…