Купи!

LED завеса со Ѕвончиња и Ѕвезди 3m

950.00 ден

Додадете дополнитешна новогодишна атмосфера во вашиот дом или деловен простор со оваа LED завеса со Ѕвончиња и Ѕвезди 3m. Модерни,артистички, безбедни за животната средина, лесни и што е најважно долготрајни и економични.

Compare

Опис

Додадете дополнитешна новогодишна атмосфера во вашиот дом или деловен простор со оваа LED завеса со Ѕвончиња и Ѕвезди 3m. Модерни,артистички, безбедни за животната средина, лесни и што е најважно долготрајни и економични.
Завесата е составена од 5 ѕвончиња со димензија 20cm и 5 ѕвездички со димензија 10cm, поврзани со лед лента.
Достапни бои: топла бела

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LED завеса со Ѕвончиња и Ѕвезди 3m”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…