LED огледало за шминкање на допир

590.00 ден

Нанесувањето на шминка во текот на ноќта веќе не е проблем!

Нема на залиха

Compare

Опис

Нанесувањето на шминка во текот на ноќта веќе не е проблем!LED огледалото ќе го направи вашиот одраз да изгледа како да е на дневна светлина. 16-те LED светилки имаат задача да симулираат дневна светлина, која лесно може да се намали со само еден допир. Ако сакате да ги вклучите LED светлата на огледалото притиснете нежно на копчето на екранот од огледалото. За да ја исклучите светлина, доволно е да го задржите прстот на малиот круг на огледалото и светлината ќе почне да се намалува. Намалувањето на светлината ви овозможува да се создаде оптимална количина на светлина за нанесување на шминка. Наоѓање на вашиот совршен агол од 360 °. Механизмот на ротација ќе ви овозможи да го видите вашето лице од сите можни агли, што во голема мера ќе ви помогне при нанесување на шминката.

Спецификации:
-Димензии: 22x17cm
-Материјал: ABS
-Извор на светлина: LED
-Батерија: 4x AA батерии (не се вклучени)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LED огледало за шминкање на допир”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…