Купи!

Little Chef Детска кујна

1,590.00 ден

Оваа детска кујна магично се собира! Уникатна кујна која се претвара во куферче со тркалца, ги чува сите додатоци и лесно се складира.

Нема на залиха

Compare

Опис

Оваа детска кујна магично се собира! Уникатна кујна која се претвара во куферче со тркалца, ги чува сите додатоци и лесно се складира. Се преклопи и се претвора во куфер со рачка со тркала на дното.
Децата ќе ги подготват сите нивни фантазии во оваа магична кујна. Овој сет за играње нуди кујна со музика и светлина. Таа е погодна како детски едукативни играчки за остварување на способноста на детето, зборувањето, организациските вештини, способностите за размислување, меѓучовечките вештини. Ова е целосно опремена кујна, која ќе биде омилена на вашите најмили!
Изработена е од целосно безбедни, нетоксични материјали.
Препорачана возраст 3+год.
Димензии:71x41x24cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Little Chef Детска кујна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…