Love плишано мече

1,250.00 ден

Love плишано мече, создадено за гушкање и играње. Со својата големина мечето секогаш остава впечаток. Совршен начин да и покажете љубов на саканата личност.

Нема на залиха

Compare

Опис

Love плишано мече, создадено за гушкање и играње. Со својата големина мечето секогаш остава впечаток. Совршен начин да и покажете љубов на саканата личност.
 
Стилизирано со капче и срце на кое пишува Love, прекрасен плиш и неодолива кремаста боја.
 
Супер меко, прекрасен финиш, изработено од полнет плишан материјал, премиум квалитет.
Димензии: 50cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Love плишано мече”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…