Love рамката со отпечатоци

490.00 ден

Забележете ги бесценетите спомени од вашето малечко со оваа Love рамка со отпечатоци. Оваа рамка составена од повеќе рамки содржи се што ви треба за да создадете ваш персонализиран спомен.

Compare

Опис

Забележете ги бесценетите спомени од вашето малечко со оваа Love рамка со отпечатоци. Оваа рамка составена од повеќе рамки содржи се што ви треба за да создадете ваш персонализиран спомен. Содржи дел за отпечатоци од рачето и ноџето на вашето малечко како и дел во кој ќе ги запишете името, датата на раѓање, името на таткото и на мајката. Лесен начин да создадете спомен кој ќе трае.

Димензии на рамката: 34 x 20cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Love рамката со отпечатоци”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…