Купи!

Love Compleatly сет за топол напиток

390.00 ден

Модерен и квалитетен сет за топол напиток со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе, млеко, чај и слично. Сетот се состои од 1 шоља и тацна. Идеална идеа за креативен подарок.

Нема на залиха

Compare

Опис

Модерен и квалитетен сет за топол напиток со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе, млеко, чај и слично. Сетот се состои од 1 шоља и тацна. Идеална идеа за креативен подарок.

Должина на тацна: 13.4х13.4cm

Димензии на шољa: 8.2cm, 80ml

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Love Compleatly сет за топол напиток”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…