Love Family колаж рамка

650.00 ден

Забележете ги бесценетите спомени со стил во оваа Love Family колаж рамка. Рамката е составена од 6 рамки и содржи се што ви треба за да создадете ваш персонализиран спомен.

Compare

Опис

Забележете ги бесценетите спомени со стил во оваа Love Family колаж рамка. Рамката е составена од 6 рамки и содржи се што ви треба за да создадете ваш персонализиран спомен.
Лесен начин да создадете спомен кој ќе трае.
 
Димензии на рамката: 50 x 37cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Love Family колаж рамка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…