Mулти-функционален Блендер 2L

1,390.00 ден

Mулти-функционален Блендер 2L. Денес е еден од најпопуларните европски и американски кујнски апарати, Sokany мулти-функционалниот блендер

Compare

Опис

Mулти-функционален Блендер 2L. Денес е еден од најпопуларните европски и американски кујнски апарати, Sokany мулти-функционалниот блендер е пред се безбеден доста брз и издржлив, со лесни рачки кои глесни за употреба, има прекинувач за безбедноста и максимална заштита на корисникот.

Материјал: пластика пластика која е софистицирана и безбедна за подготовка на храна + прачка од нерѓосувачки челик
Карактеристики:
-Две брзини
-Моќност: 800W
-Напон: 220-240V 50 / 60Hz

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Mулти-функционален Блендер 2L”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…