Make a wish сет од 3 украсни кутии

850.00 ден

Make a wish сет од 3 украсни кутии, практични, функционални, со прекрасен дезен, изработени од ранфорс картон.

Нема на залиха

Compare

Опис

Make a wish сет од 3 украсни кутии, практични, функционални, со прекрасен дезен, изработени од ранфорс картон.
Идеално за складирање на вредни реквизити и накит, или како кутија за подарок.
 
Димензии:
Голема: 19.5×19cm
Средна: 17.5×17cm
Мала: 15.5×15cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Make a wish сет од 3 украсни кутии”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…