Marble Сет од 3 украсни кутии

950.00 ден

Marble Сет од 3 украсни кутии.

Сет од 3 украсни, практични, функционални кутии, со прекрасни дезени, изработени од ранфорс картон.

Нема на залиха

Compare

Опис

Marble Сет од 3 украсни кутии.

Сет од 3 украсни, практични, функционални кутии, со прекрасни дезени, изработени од ранфорс картон.
Идеално за складирање на вредни реквизити и накит, или како кутија за подарок.
Кутиите се достапни во три варијанти.
Димензии:
Голема: 25х15.5cm
Средна: 22x14cm
Мала: 19×12.5cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕШКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Marble Сет од 3 украсни кутии”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…