Max Steel – Детски костим

790.00 ден

Max Steel – Детски костим. Нека вашето малечко се поистоветува со неговиот омилен суперхерој.омилен суперхерој.

Нема на залиха

Compare

Опис

Max Steel – Детски костим. Нека вашето малечко се поистоветува со неговиот омилен суперхерој. Материјал на изработка: полиестер. Костимот се состои маска за лице, костим и прекривки за чевли.

 
Расположливи големини:
S 4-6 години
M 7-11 години
L 12-14 години
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Max Steel – Детски костим”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.