Merry Christmas Ирвас луксузен сет за топол напиток

490.00 ден

Merry Christmas Ирвас луксузен сет за топол напиток со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе, млеко, чај и слично. Сетот се состои од 1 шолја, капаче и лажиче.

Нема на залиха

Compare

Опис

Merry Christmas Ирвас луксузен сет за топол напиток со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе, млеко, чај и слично. Сетот се состои од 1 шолја, капаче и лажиче.
Идеална идеа за креативен подарок.
Димензии на шолјa: 400ml

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Merry Christmas Ирвас луксузен сет за топол напиток”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…