Merry Christmas Луксузен Чај Сет

1,590.00 ден

Merry Christmas Луксузен чај сет за четири лица кој сигурно ќе изнуди насмевки на вашите лица.

Compare

Опис

Merry Christmas Луксузен чај сет за четири лица кој сигурно ќе изнуди насмевки на вашите лица. Сетот се сотои од 4 шолји, чајник со метален инфузер за чај и дрвен послужавник, спакувани во кутија за подарок со истиот мотив.
Идеална идеа за креативен подарок.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Merry Christmas Луксузен Чај Сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…