Купи!

Our Little Angel Рамка за слика и отпечатоци

Original price was: 490.00 ден.Current price is: 390.00 ден.

Забележете ги бесценетите спомени од фазите на вашето бебе со стил во оваа Our Little Angel Рамка за слика и отпечатоци од рачето и ноџето на вашето малечко.

Compare

Опис

Забележете ги бесценетите спомени од фазите на вашето бебе со стил во оваа Our Little Angel Рамка за слика и отпечатоци од рачето и ноџето на вашето малечко. Оваа рамка составена од повеќе рамки содржи се што ви треба за да создадете ваш персонализиран спомен. Лесен начин да создадете спомен кој ќе трае.
Рамката е достапна во СВЕТЛО СИНА БОЈА!
Димензии на производот: 43 х 25см.
Доаѓа во сет со златно мастило

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Our Little Angel Рамка за слика и отпечатоци”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…