Pastel сет од 4 шолји

350.00 ден

Pastel сет од 4 шолји со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе или чај. Сет шолји кои креираат посебна приказна.Совршена идеа за креативен подарок.

Нема на залиха

Compare

Опис

Pastel сет од 4 шолји со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе или чај. Сет шолји кои креираат посебна приказна.
Совршена идеа за креативен подарок.

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕШКА КОИ ШОЛЈИ ВИ СЕ ПОТРЕБНИ!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Pastel сет од 4 шолји”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…