Pop Up заштита од сонце

1,690.00 ден

Заштитете се од сонцето и уживајте во денот на плажа со оваа Pop Up заштита од сонце. Обезбедува заштита од ветер и засолниште од сонцето SPF 40. Pop up дизајнот не бара монтирање.

Нема на залиха

Compare

Опис

Заштитете се од сонцето и уживајте во денот на плажа со оваа Pop Up заштита од сонце. Обезбедува заштита од ветер и засолниште од сонцето SPF 40. Pop up дизајнот не бара монтирање. Доаѓа во сет со торба за носење. Изработен од полиестер и фиберглас.
 
Димензии: 220x120x100cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Pop Up заштита од сонце”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…