Ralph Breaks the Internet сложувалка од 104pcs

350.00 ден

Ralph Breaks the Internet сложувалка од 104pcs. Целосно посветени на децата.

Compare

Опис

Ralph Breaks the Internet сложувалка од 104pcs. Целосно посветени на децата. Сложувалката се состои од слика што ги отсликува ликовите кои најмногу ги сакаат децата. Вклучувањето на слики со светли и интензивни бои помага во развивањето на вештините за набудување, логика и умешност. Квалитетот на материјалите и ексклузивната техника на печатење гарантираат слика која секогаш е убава, жива и колоритна, за долгочасовна забава. Сложувалката е изработена од високо квалитетни еколошки материјали.
 
Димензии:33.5 х 48.5cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ralph Breaks the Internet сложувалка од 104pcs”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…