Rose Преса за брановидна коса

990.00 ден

Преса за брановидна коса, совршена како од фризерски салон. Направете совршени кадрици лесно, практично и без многу напор, достигнете професионален резултат.

Compare

Опис

Преса за брановидна коса, совршена како од фризерски салон. Направете совршени кадрици лесно, практично и без многу напор, достигнете професионален резултат. Моделот има контрола на температурата, за подобро да ги моделирате вашите кадрици, ако имате тенка коса, ниската температура ќе обезбеди подобри резултати. Ако имате дебела, кадрава или цврста коса, држете ја температурата повисока. Создадете различни кадрици со различни комбинации на време и температура.
Карактеристики на производот:
Материјал: Турмалин керамика
Напон: 100v-240v 50hz

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Rose Преса за брановидна коса”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…