Roto санка

1,590.00 ден

Санкањето е зимски спорт, и секако најзабавната активност на снегот со оваа Roto санка. Без разлика дали сте дете или возрасен, сите ние уживаме во снежни игри.

Нема на залиха

Compare

Опис

Санкањето е зимски спорт, и секако најзабавната активност на снегот со оваа Roto санка. Без разлика дали сте дете или возрасен, сите ние уживаме во снежни игри. Рото e реномиран европски производител на санки изработени од висококвалитетни и издржливи материјали. Понудете му на вашето дете незаборавни моменти во снегот.
Димензии: 960х350х250мм
ДОСТАПНИ БОИ: ЦРВЕНА, ЖОЛТА, ЗЕЛЕНА, СИНА, ТЕМНО СИВА
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО КОМЕНТАР КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Roto санка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…