Shine проектор

250.00 ден

Оваа прекрасна ноќна ламба со проектор, прикажува слики од цртаните ликови на Shimmer и Shine на таванот.

Compare

Опис

Оваа прекрасна ноќна ламба со проектор, прикажува слики од цртаните ликови на Shimmer и Shine на таванот. Светилката е изработена од еколошки и издржлив материјал и е безбедна за мали деца. Се напојува со 3 АА батерии (не се вклучени).
Димензии: 20 x 9.5cm.
Совршено како подарок за љубителите на Shimmer и Shine.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Shine проектор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…