Sibote корсет

450.00 ден

Sibote корсет за слабеење и обликување на телото е најдобриот начин да се намалат мастите од стомакот и дава инстант форма.

Compare

Опис

Sibote корсет за слабеење и обликување на телото е најдобриот начин да се намалат мастите од стомакот и дава инстант форма.
 
Расположливи големини:
-L обем на струк од 74-80cm
-XL обем на струк од 80-86cm
-XXL обем на струк од 86-92cm
 
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА И ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Sibote корсет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…