Simple луксузен сет за топол напиток

350.00 ден

Simple луксузен сет за топол напиток со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе, млеко, чај и слично.

Нема на залиха

Compare

Опис

Simple луксузен сет за топол напиток со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе, млеко, чај и слично. Сетот се состои од 1 шолја со дрвена тацна и лажиче.
Идеална идеа за креативен подарок.
 
Димензии на шолјa: Ø8cm
Димензии на тацна: 12x12cm
 
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ШОЛЈА ВИ Е ПОТРЕБНА

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Simple луксузен сет за топол напиток”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…