Продажба!

Slim Line новогодишна елка 210cm

3,600.00 ден 2,790.00 ден

Ултра модерна и невообичаена новогодишна елка од Slims линијата за елегантен и модернистички изглед на вашиот дом или деловен простор.

Нема на залиха

Compare

Опис

Ултра модерна и невообичаена новогодишна елка од Slims линијата за елегантен и модернистички изглед на вашиот дом или деловен простор. Декорирањето новогодишна елка е традиција која се негува сé до денес, нé води низ празничната магија и не познава години. Од најмалите генерации па сé до најстарите, сите се радуваат на моментот на китењето на елката.
Елката има 815 гранки

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Slim Line новогодишна елка 210cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Може да ви се допаѓа и…